Menu
Nákupný košík

Tepelné Čerpadlo Inventor Matrix Split All IN ONE

Tepelné Čerpadlo Inventor Matrix Split All IN ONE
Tepelné Čerpadlo Inventor Matrix Split All IN ONE
Nové Bestseler
Tepelné Čerpadlo Inventor Matrix Split All IN ONE
Tepelné Čerpadlo Inventor Matrix Split All IN ONE
Tepelné Čerpadlo Inventor Matrix Split All IN ONE
  • SKLADOM: 1
  • Model: Matrix ATS06S 6,2kW
7 596,00€
Bez DPH: 6 330,00€
JE TO SUPER!!!
Tento produkt patrí do skupiny: DOPRAVA ZDARMA.

Naša firma nie len predáva,ale ponúka aj odbornú montáž, všetkých tepelných čerpadiel na našom webe!!!!


Popis


Dizajn typu všetko v jednom pre úplné pohodlie, flexibilitu a zaručený výkon!

Integrované tepelné čerpadlá deleného typu Inventor (všetko v jednom) ponúkajú kompletné riešenie pre váš domov, pretože majú integrovaný zásobník vody na výrobu teplej úžitkovej vody (TÚV), čo vám ponúka flexibilitu a zaručený výsledok.

Okrem toho sú ideálnym riešením pre vykurovanie a chladenie, ktoré pokrývajú všetky potreby vášho priestoru ako podlahové vykurovanie a chladenie, vykurovanie priestorov radiátormi, chladenie a vykurovanie pomocou fancoilov.

Flexibilná inštalácia

Integrované tepelné čerpadlá deleného typu Inventor (všetko v jednom) sú ideálnou voľbou pre jednoduchú inštaláciu bez stresu. Vďaka dizajnu všetko v jednom a vstavanej nádrži na vodu nie je potrebné pripájať jednotku k externému zariadeniu nádrže na vodu.

Inštalácia sa stáva ešte jednoduchšou, pretože výškový rozdiel medzi vnútornou a vonkajšou jednotkou môže byť až 20 metrov a celková dĺžka potrubia až 30 metrov.

Kompletné riešenie

Integrované tepelné čerpadlá deleného typu Inventor (všetko v jednom) sú kompletným riešením pre každú domácnosť, pretože obsahujú TUV nádrž na vodu. Preto nie je potrebné kupovať ďalšie zariadenie. Týmto spôsobom máte dva v jednom zariadení, čo šetrí priestor a čas, pretože nemusíte hľadať ďalšie zariadenie.

Energetická trieda A+++

Technologická prevaha tepelných čerpadiel Inventor zaručuje vynikajúci výkon pri najnižších funkčných nákladoch. Využite najvyššiu energetickú triedu A+++ (kúrenie – teplá zóna) a šetrite energiu pri vytváraní požadovaných podmienok.

Vysoká účinnosť aj pri nízkych vonkajších teplotách okolia

Tepelné čerpadlá vďaka svojej špeciálnej konštrukcii s výstupnou teplotou až 65°C pre napojenie na vykurovacie telesá ponúkajú chladenie, vykurovanie ako aj prípravu teplej vody. Zároveň je zabezpečený ich bezproblémový chod aj pri extrémnych vonkajších teplotách, ktoré dosahujú až -25°C.